poniedziałek, 14 stycznia 2013

I'm sorry . :c

Bardzo przepraszam, ale zaniedbywałam Was ostatnio strasznie . To przez szkołę i ciągły stres ;/ .
Jest godzina 22.16 , a ja jeszcze nie śpie ;o Więc może krótko postanowiłam napisać .
Cokolwiek co myślę,  byle żeby przelała moje myśli na blog . I aby wreszcie był post .
Dziś mam kompletny brak weny x.x A więc o czym myślę ? O niczym . Ciągle o życiu ;D

Np. co by było gdyby . . Ale ja czekam z niecierpliwością na kolejny dzień z moją klasą . Bo nowy dzień to nowe doświadczenie i przeżycie . xd
Nie wiem dlaczego , ale bardzo lubię takie dające do myślenia . Bardzo lubię myśleć i to nie w sensie nauki . ;)

Dla mnie bardzo fajne.
Ej no tak sobie jeszcze myślę , że ja w gimnazjum się bardzo zmieniłam . W podstawówce często nie umiałam odmówić i byłam bardziej nieśmiała . A w gimnajzum po prostu ...Nie boję się ludzi . Umiem odmówić osobie , której się wszyscy boją ;o Po prostu w gim zaczełam mieć w dupie zdanie osoby , której w ogóle nie lubię . I dla mnie to jest dobrze . W skrócie : jestem pewniejsza siebie . Też do nauczyciela .;)

To może zmiana tematu ? 
Jaki kolor warto mieć w szafie na wiosne 2013 ? :

 Kolorem  roku 2013 zarówno w modzie i w designie jest kolor szmaragdowy. Głęboki odcień zieleni powtarza się w niemalże wszystkich kolekcjach projektantów.  Zieleń w ogóle, zdaniem ekspertów najbardziej opiniotwórczego instytutu – Pantone, dyktującego trendy kolorystyczne na  świecie, jest kolorem wiosny 2013. Znajdziemy ja w soczystej limonkowej odsłonie oraz subtelnej, delikatnie pastelowej jadeitowej.

Kolejnym, poszerzającym paletę barw kolorem,  jest  afrykański fiolet – magiczny, jasny, wręcz transparentny. Wiosną będzie on występować w licznych niecodziennych zestawieniach kolorystycznych, nie tylko w połączeniu z zielenią, ale także z niezwykle modną tej wiosny makową czerwienią i nasyconym mandarynkowym oranżem.

Do łask wraca także cytrynowy odcień żółtego – nasycony i ciepły, który często będzie pojawiać się na aplikacjach, dodatkach lub jako kolor wiodący.

Bardzo zależy mi na tym , aby post sie spodobał . Przyjme kazdy komentarz pozdytywny / negatywny . Jak coś to pisać , pisać , pisać .

Pozdrawiam . I jutro napiszę. :3
5 komentarzy:

 1. Fajny wpis i blog też całkiem ciekawy. Masz racje w życiu trzeba być asertywnym i umieć mówić nie i mieć pewne rzeczy w du... :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Heh, ja niestety nie jestem zbyt pewna siebie :P
  Fajna notka, dobrze wiedzieć o tych kolorach :)
  [lexiflesh.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 3. fajny blog :) zapraszam do mnie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja tam jestem bardzo pewna siebie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny :)
  zapraszam do siebie oraz do oglądania vloga :3

  OdpowiedzUsuń